برای پیوستن به کلوپ تیمار همین حالا ثبت نام کنید

ثبت نام سفیر

تیمار

اگر شما صاحب یک خودروی آفرود و اهل طبیعتگردی هستید و می‌خواهید از آن درآمد کسب کنید، می‌توانید در کوتاه ترین زمان توسط سامانه تیمار به خانواده بزرگ آفرود بپیوندید. هزینه هر سفر در پایان کار و با احتساب هزینه بنزین، روغن، استهلاک و دستمزد راننده محاسبه و پرداخت می‌شود.

مزایای استفاده از تیمار برای رانندگان

  • تیمار از قانون برد برد پیروی می‌کند. به همین دلیل، همواره امتیازات ویژه‌ای به رانندگان تیمار تعلق می‌گیرد.
  • شما می‌توانید از درآمد ۳۰میلیون تومان در ماه، برخوردار شوید.
  • سرویس‌های دوره‌ای خودروی شما با تخفیف ۵۰درصدی انجام خواهد شد.
  • کارشناسی و عیب یابی خودروی شما به صورت رایگان انجام می‌شود.
  • شما می‌توانید در ورک شاپ‌های تخصصی و دوره‌های آموزشی آفرود که توسط اساتید بزرگ و بنام کشور در مجموعه تیمار برگزار می‌شود شرکت نموده و مدارک معتبری را در پایان هر دوره از سازمان‌های مربوطه دریافت نمایید.
  • همچنین می‌توانید از میان مقصد‌های بیابانی، کوهستانی و جنگلی نوع سفر خود را انتخاب کنید.
Tmar offroad

کسب در آمد بیش از ۳۰ میلیون در ماه

تسویه بعد از هر سفر

اگر شما صاحب یک خودروی آفرود و اهل طبیعتگردی هستید و دوست دارید از آن درآمد کسب کنید، می‌توانید در کوتاه ترین زمان توسط سامانه تیمار به خانواده بزرگ آفرود بپیوندید.
همکاری با سامانه تیمار ساعت کاری مشخصی ندارد. این بستگی به خودتان دارد که چقدر علاقه به سفر و کسب درآمد بیشتر داشته باشید. شما می‌توانید انتخاب کنید که بصورت پاره وقت یا تمام وقت فعالیت کنید. همچنین می‌توانید انتخاب کنید در کدام منطقه جغرافیایی سفر کنید. هزینه هر سفر در پایان همان سفر و با احتساب هزینه بنزین، روغن، استهلاک و دستمزد راننده محاسبه و پرداخت می‌شود.