درباره تیمار

همانطور که می‌دانید کشور ما به لحاظ موقعیت جغرافیایی دارای آب و هوای چهار فصل و مناطق متعدد و زیبایی ست‌. البته به دلیل نبود امکانات رفاهی و تجهیزات تخصصی، عده کمی از علاقمندان توانسته اند از این طبیعت زیبا لذت ببرند.
با توجه به اینکه بیشتر خدمات رفاهی بخصوص خدمات گردشگری به شکل اپلیکیشن در اختیار طبیعت گردان قرار گرفته است، عدم وجود یک سامانه تخصصی در بخش آفرود این تفکر را در ذهنمان بوجود آورد تا با تولید و توسعه این برنامه، فرصتی بوجود آوریم تا توریست‌ها و علاقمندان به طبیعتگردی بتوانند به راحتی و همچنین امنیت بالا از مناظر بکر کشورمان لذت برده و خاطرات شیرینی را بوجود آورند.
تیمار نام سامانه ای است که برای اولین بار در سطح جهان توسط تیمی متشکل از جوانان نخبه کشورمان در شرکت تیمار، طراحی و توسعه یافته است.
در حال حاضر این سامانه بصورت وب سایت در اختیار علاقمندان قرار دارد و به زودی اپلیکیشن آن نیز در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.
هدف ما از تولید و توسعه این سامانه در شرکت تیمار راه اندازی خدمات آفرودی و طبیعتگردی، فرهنگ سازی طبیعتگردی، جلوگیری از تخریب محیط زیست، سر و سامان دادن به وضعیت تورهای آفرودی، آموزش فرهنگ صحیح رانندگی در طبیعت و ایجاد اشتغالزایی و تولید کسب و کار برای فعالان این حوزه است. کسب مجوز‌های مورد نیاز از سازمان‌ها و ارگان‌های مربوطه موجب امنیت بیشتر و بهره برداری بهتر طبیعت دوستان از سامانه تیمار شده است.

تیم تیمار
میتینگ تیمار

تیمار

به معنی خدمت کردن، در اندیشه مشتری بودن و پرستاری از او است.
ماد برگزیده شده بر اساس اسطورهای کهن در تمامی فرهنگ ها نماد قدرت، آفرینش و زایش است.

تاریخچه فعالیت

تولید محتوا و تیزر خودروهای آفرودی و سافاری

1394
1395

برگزاری تورهای آفرود و سافاری به صورت رایگان در جهت آموزش و فرهنگ سازی طبیعت گردی سالم و حفاظت از محیط زیست

تاسیس مجموعه تعمیراتی و تجهیز خودروهای آفرود و سافاری

1396
1397

تغییر رویکرد فعالیت های تعمیرگاهی و خلق ایده پلتفرم تیمار

گردآوری متخصصین جهت طراحی وب سایت و پلتفرم تیمار و درخواست مجوزهای لازم

1398
1400

ثبت شرکت تیمار و اخذ مجوزهای لازم

  • توسعه پلتفرم تیمار و تست
  • آغاز به فعالیت رسمی و شروع تبلیغات محیطی
1401
خانه
علاقه‌مندی‌ها
سفرها
پروفایل